Talep Formu

KULLANIM ALANLARI

Hastaneler

Memnuniyet Ölçer personel ile hasta ilişkisini ölçümlemede kullanılmaktadır. Müşteri memnuniyetini oylaması ile başlayan süreçte kurum organizasyon şemasındaki kırılımları alttan yukarı doğru puanlar ve yönetime sunar.

Zincir Mağazalar

Lokasyona konumlandırılan memnuniyet ölçer cihazı müşterilerin aldıkları hizmetten memnun olup olmadığını yöneticilerine anlık olarak sunma imkânı sağlar. Bu sayede her hangi bir memnuniyetsizlik anında tesbit edilebilir, sorun hızlı olarak giderilebilir.

Yerel Yönetimler

Memnuniyet Ölçer belediyeler, vezneler, tapu kadastro, emlak vs. vatandaşın hizmet aldığı tüm noktalarda kullanılabilir. Kurumlar, kendi içlerindeki memnuniyet ölçümlerini anlık olarak takip edebilir, birimler arası kıyaslama yapabilir.

Ulaşım Firmaları

Bilet alımdan yolculuk bitimine kadar kullanılanı tüm noktalara yerleştirilecek olan cihazlar sayesinde yolcunun geri bildirim yapması sağlanır. Bu sayede yolcuların memnuniyeti hakkında bilgi sahibi olunur.

Müşteri Odaklı İşletmeler

Memnuniyet Ölçer’i oteller, turizm firmaları, zincir restoranlar, seyahat acenteleri ve müşteri odaklı çalışan tüm işletmelerde kullanılabilir; işletmenizin artılarını ve eksilerini anında öğrenebilirsiniz. Geliştirilebilir yazılımı sayesinde restoranlarda garson, zincir mağazalarda satış temsilcisi çağırma amaçlı da kullanılabilir.